امین مرادبک- طراحی سایت
امین مرادبک- طراحی سایت
About Me

طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ یک علم است

امین مرادبک در زمینه های طراحی سایت، طراحی لوگو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنم. من از نویسندگی و طراحی در مورد موضوعات و مطالب جدید لذت می برم. این امر باعث خشنودی و خرسندی من در یادگیری مطالب جدید می شود. اولویت اول نویسندگی من در بخش های مقاله، پست و محتوای وب سایت است. اما همیشه از نوشتن در مورد بخش های دیگر استقبال می کنم. برای درک بهتر موضوع تولید محتوا به شما پیشنهاد می کنم که مقاله چگونگی تولید محتوا جذاب را مطالعه کنید. توجه به این نکته که جلب رضایت کاربر در هر بخشی از وب سایت باعث کسب رتبه بهتر در موتور های جستجو (گوگل) می شود. زیرا گوگل به دنبال جلب رضایت کاربر است.   

من در این فرآیند (طراحی سایت) تلاش می کنم که وب سایت ها را با طراحی جالب و درست، بیشتر و بهتر در معرض دید مردم قرار بدهم. باتوجه به سابقه ام در دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و همچنین با کمک گیری از دانش محتوا نویسی و دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها جهت نمایش دادن بهتر خدمات و محصولات شان کمک می کنم.

من با مشتریان عزیزی همکاری کردم. از این فرصت های که به من داده اند جهت ارتقاء کسب و کارشان لذت برده ام. از زمان شروع به فعالیت در حرفه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ، تمام هدف ام ارائه طراحی و مطالب با بالاترین کیفیت است. البته با رعایت کردن برنامه زمان بندی شده.  

برخی از نمونه کارهای انجام شده  

cactuspark.ir

bimeiran3311.ir

chamoonbeauty.com

همانند صبر، همدلی یکی دیگر از ویژگی های مهم و حیاتی است که جز جدایی ناپذیر مشتری مداری می باشد. youshitatech با درک اهمیت این موضوع، مسولیت پذیری در پشتیبانی و همراهی بیشتری را برای شما عزیزان به ارمغان آورده است.

برای ارتباط با من می توانید به ایمیل info@youshitatech.ir یا با استفاده از فرم ارتباط با من در تماس باشید.